Bugün - 24 Ağustos 2019 Cumartesi
Zonguldak 27°°C
Anasayfa
Hakkımızda
Künyemiz
Sponsorlar
Sayfalar
Haber Merkezi
Yeni Üye
Gündem Ekonomi Sağlık Yaşam Kültür Spor Siyaset Eğitim Teknoloji Dünya Asayiş Diğer »
Haber Detayları

KDZ.EREĞLİ HALİL BAŞKANINA ÖZLEM DUYUYOR.

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil POSBIYIK’ın ikinci seçim ofisi miting coşkusunda gerçekleşti.

Gündem Haberi - 03 Mart 2019 Pazar - 21:54
Cumhuriyet Halk Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil POSBIYIK’ın ikinci seçim ofisi miting coşkusunda gerçekleşti.
Resmi küçültmek için üzerini tıklayın...

Meşaleler ve konfetiler arasında ikinci seçim ofisi alanına gelen Cumhuriyet Halk Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil POSBIYIK’ı binlerce kişi dinledi.
Miting havasında gerçekleşen ÖZDEMİRPARK AVM karşısındaki CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’ın İkinci Seçim Ofisi’nin açılışı, CHP Ereğli İlçe Başkan Sevdekar Aras, Belediye Meclis Üyesi adayları, İl Genel Meclis Üyesi adayları ve CHP Gülüç Belediye Başkan Adayı Burak Emrah Yapıcı’nın da katılımıyla gerçekleştirildi.

EREĞLİ’YE BÜYÜK USTA HALİL POSBIYIK YAKIŞIR’


Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan İkinci Seçim Ofisi açılış konuşmasını yapan CHP Ereğli İlçe Başkanı Sevdekar Aras, Belediye yönetmenin ustalık olduğunu belirterek, “Biz yerel seçimlere büyük usta ile yola çıkıyoruz, büyük usta Halil Posbıyık ile yola çıkıyoruz. Belediye yönetmek ustalık ister. Ereğli 5 yılda çok kan kaybetti, 5 yıl daha kaybetmeye tahammülümüz yok. İşte biz bu sebeplerden ötürüdür ki Ereğli’nin büyük ustası Halil Posbıyık’la yolumuza devam edeceğiz.Ve inşallah Mart’ın sonu Halil Posbıyık’la bahar olacak.Bize bu yolda destek olacak bütün Ereğli’lileri, parti gözetmeden, bizimle el ele yürüyecek herkesle bu yolda beraber olacağız. Ereğli meselesi dedik, Ereğli işi ehline vermek gerekir. Bu anlamda Halil Posbıyık’a en az sizler kadar bütün Cumhuriyet Halk Partililer kadar ve bütün Ereğli halkı kadar güveniyoruz. Ben bütün destekleriniz için şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.

MARTIN SONU BAHAR.

Aras, bu arada 24 Haziran genel seçimlerinde İYİ Parti’den Zonguldak Milletvekili Adayı olan Batu Müftüoğlu ve Hava Çiçek’i de sahneye davet ederek, yerel seçimlerde destek istedi.
Batu Müftüoğlu ve Hava Çiçek, “Martın sonu bahar, Ereğli’de güzel çiçekler açacak. Güzel günler gelecek, kaybettiğimiz o yıllar telafi edilecek. Daha hızlı ve daha güzel, daha neşeli, o özlediğimiz Ereğli geri gelecek inşallah. Martın sonu bahar. Başkanımıza güveniyoruz, Ereğli onunla en güzel yerlerde olacak inşallah” dediler.
CHP EREĞLİ BELEDİYE MECLİS VE İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAYLARI TANITILDI
Cumhuriyet Halk Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’ın konuşmasına başlamadan önce A takımı Ereğli Belediye Meclis Üyesi Adayları ve İl Genel Meclis Üyesi Adayları sahneye davet edilerek açılışa katılan binlerce kişiye tanıtıldı.
Belediye Meclis Üyesi Adayları Yaşar Balcı, Barbaros Tabak, Haluk Okur, Yaşare Aydın,Cengiz Güneş, Tarkan Atik, Naciye Tozkoparan, Fikret Aydeniz, Gönül Çelik, Mehmet Tayyar Menteş, Aydın Demirci, Çetin Günce, Yılmaz Partlak, Erkan Mutlu, Mehmet Akçakaya, Osman Yeniköy, Gökhan Günay, Baki Erdoğan, Ergün Düzgün, Faruk Deniz, Gökhan Ünlü, Engin Durmaz, Hayri Çetin, Ayşegül Ergün, Hilmi Başkan, İsmail Oktay, Fikret Fota, Arzu Yazıcı, Emrah Karaarslan, Sertan Kuzu, Satılmış Yiğit ile İl Genel Meclis Üyesi Adayları Hayrettin Kartal, Mehmet Aksoy, Şanver Akdağ,Halit Kırmaz, Kenan GündoğduFaruk Malhatun sahneye davet edilerek tanıtıldılar.

HALİL POSBIYIK, BAŞARI ÖYKÜSÜYLE SAHNEYE DAVET EDİLDİ

Uluslararası Sevgi Barış Dostluk Festivalleriyle Ereğli’yi dünyaya tanıtan, yaptığı başarılı çalışmalarla yılın Belediye Başkanı Ödülünü kazanan, Türkiye’de ilk kez verilen Çevre Beratını alan, ardından Kriton Curi Çevre ödülünü alan, Kardeş Belediyeler Örgütü’ne Ereğli’mizi tam üye yaparak Ereğli’mizin bir Avrupa Kenti olmasını sağlayan, Hamsi Festivali’ndeki en uzun mangallarla dünya rekorlar kitabına adımızı yazdıran, Türkiye’nin en çok beğenilen, herkesin hayran kaldığı sahil bandını Ereğli’mize kazandıran, Ereğli halkını dört kez üst üste Belediye Başkanı seçtiği, Aşkım Ereğli diyen Tecrübeli Başkan, Duayen Başkan, Efsane Başkan Halil Posbıyık” anonsuyla sahneye davet edilen CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, sözlerine 92 Mart’ında Kozlu’da meydana gelen grizu faciasında hayatını kaybeden şehit madencileri saygıyla ve minnetle anarak başladı.

BİNLERCE KİŞİYE HİTABEN KONUŞMA YAPTI


‘Sizleri her zaman olduğu gibi Sevgi Barış Dostluk duygularımla selamlıyorum” diyen CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, binlerce coşkulu vatandaşa hitaben yaptığı konuşmasında, “Bu soğuk havada buraya kadar gelmeniz bana çok büyük moral verdi. Hepinizden Allah razı olsun, sağ olsun, var olun. Şimdi festival günlerini hatırlıyorum. Hep beraber bir bağıralım ya, bende iyice moral bulayım. Gençler hazır mısınız? Sevgi, Barış, Dostluk. Evet geliyoruz, gümbür gümbür geliyoruz” dedi.

EREĞLİ’Yİ YENİDEN AYAĞA KALDIRACAĞIM’

Ereğli’nin 5 senede geldiği durumu izlediğini ve bu duruma sessiz kalamadığı için aday olduğunu ifade eden Halil Posbıyık, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Bu Ereğli halkı bizi çok iyi yerlere getirdi. Beni üst üste Belediye Başkanı yaptı. Benim bu insanlara, Ereğli’de, hatta köyde yaşayan insanlara vefa borcum var. Bu borcumu ödemek için Belediye Başkanlığına tekrar adaylığımı koydum. Ben Ereğli halkının, Ereğli’de yaşayan 110 bin kişinin Başkan adayıyım, halkın adayıyım, sizin adayınızım. Asla siyaset yapmaya gelmiyorum. Ben Ereğli halkına hizmet etmeye geliyorum. Bu böyle biline!.
Ereğli gerçekten çok kötü durumlara düştü. Gençlerimiz hep dışarıda. Memlekette işsizlik var, sıkıntılar var. Bunu aşacağız söz veriyorum, ömrümün son yıllarında canımla başımla çalışacağım. Bu sıkıntıların hepsini de aşacağız. 

LİDERE VE TECRÜBELİ ADAYA OY VERİN…


Adaylığımı koymayabilirdim, ancak tecrübeli Belediye Başkan adayı çıkmadı. Karşımda çok değerli adaylar var. Ancak Belediyede tecrübe yok. Belediye Başkanı lider olmalı, Belediye Başkanı zaman zaman okşamalı, zaman zamanda yumruğunu masaya vurmasını da bilmeli. Tecrübeli olmalı. Onlar mesleğinde çok başarılı arkadaşlar ama Belediyeciliği bilmezler. Bu Belediyeyi bilmeyen insanlara Ereğli’yi 5 seneliğine daha teslim ederseniz Ereğli kötüye gider,5 yıl daha kaybeder. Çocuklarınıza, torunlarınıza ihanet etmiş olursunuz. Ben partili ya da partisiz diye ayırmıyorum. Yerel yönetimlerde siyaset olmaz. Yerel seçimlerde herkes partisine oy verebilir, ama yerel seçimlerde lider olana, belediyeci olana, tecrübeli olana, bu memleketin sorunlarını bilen insana oy verilir.
ACİZE YARDIMLARI YAPILACAK…
Ereğli gerçekten çok zor durumda, sıkıntılı durumda. Yani dışarıda yumruk gibi kravatlar takmış, tebessüm etmeye

çalışan insanları görüyorsunuz ama hepsinin sıkıntısı var. Evine aç gidenler var, bunu biliyorum. Çok büyük sıkıntılar var, sosyal Belediyecilik yapacağız. Ereğli’de sosyal belediyecilik yapacağız.Ereğli Belediyesi ihtiyaç sahibi olan herkese maaş bağlayacak acize yardımını. Çok detaya inmeden, acize yardımlarını Ereğli halkına, ihtiyaç sahibi olanlara ödemeye başlayacağız.

ÜCRETSİZ DERS VE KREŞ HİZMETİ…

Emekli öğretmenlerimiz var, hepsi arkamızda. Onlar ülkeyi seviyorlar, onlar Ereğli için canlarını verirler. Bütün emekli

öğretmenlerimizle toplantılar yaptık. Cumhuriyet Halk Evlerinde ve Kepez’deki yerimizde emekli öğretmenlerimizi bünyemize alacağız ve ücretsiz çocuklarımıza ders verdireceğiz. İnsanlar çok zor durumda. 31 tane mahalle var, 31 mahalleye kreş kuracağız ve ücretsiz olarak çalışanlarımızın çocuklarını kreşlerde eğiteceğiz. Bir kuruş dahi ücret almadan çocuklarımıza, bebelerimize orada eğitim verdireceğiz. Her mahallede kreşlerin yanında bir kütüphane kurulacak. Emekli öğretmenlerimiz, söz verdiler, ant içtiler, o kütüphanelerin başında olacaklar.
BUTİK HASTANE…


Şuanda aşağıdaki Belediye Binası Belediye binası değil, hal binası, öyle yapmıştım. Kent Meydanının önüne eski Üstün Erçelik yazıhanelerinin oraya Belediye Sarayı yapılacak. Belediye 2 sene içerisinde oraya taşınacak. Ve şuanda Belediye Binası olarak kullanılan bina Sağlık Bakanlığına hibe edilecek ve burası BUTİK HASTAHANE olacak.
İSTİHDAM SAĞLAYACAĞIZ…
Eskişehir Belediye Başkanı bir hareket başlattı, Halk Süt! Üreticimiz perişan vaziyette, anneler çocuklarına süt almakta zorluklar çekiyor. Bu işi Belediye üstleniyor. Bu projeyi hayata geçirirken de işçi alacağız. Belediye Halk sütü kuracak, üretenlerden sütü alıp, tüketiciye ulaştıracak. Bunu ben Ereğli’de ekibimle birlikte yapacağım inşallah.”
CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, konuşmasının ardından beraberindekilerle birlikte ikinci seçim bürosunun açılış kurdelasını kestikten sonra ziyaretlerine kaldığı yerden devam etmek için alandan ayrıldı.

 

 

 

 

 

 
Anahtar Kelimeler:Cumhuriyet, Halk, Partisi, KdzEreğli, Belediye, Başkan, Adayı, Halil, POSBIYIK’ı,
Kaynak / Editör

 
Yorumlar
*** Yorum Yaz
Bu habere hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın.

Diğer Gündem Haberleri
Dişini Çektirdi Az Daha Gözünü Kaybediyordu..
72 yaşındaki adamdan küçük kız çocuğuna cinsel istismar
Türkiye'nin harekatını destekliyoruz!

Türkiye'nin harekatını destekliyoruz!
Cumhurbaşkanı Erdoğan Stratonikeia Antik Kenti'ni gezdi
İlk açıklama Başkan vekilinden geldi: Ben de ulaşamadım
Bu Haber'e Dikkat Sigara içti işinden oldu
Sınav giriş yerleri belli oldu
Diğer Başlıklar

METEOROLOJİK UYARI
Dişini Çektirdi Az Daha Gözünü Kaybediyordu..
72 yaşındaki adamdan küçük kız çocuğuna cinsel istismar
Türkiye'nin harekatını destekliyoruz!
3.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi
OYAK’tan bölgesel liderlik hamlesi
Yargıtay'dan Adli Yıl Açıklaması
3 ilde 129 tim harekete geçti: PKK'ya “Kıran Operasyonu“
İmamoğlu'na sitem: Nerdesin başkanım..
Memur Emeklisine Yeni Zam Teklifi Geldi..
Türkiye'nin Sesi 67 ®
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
KIVANÇ AY
"Enerjisa vatandaşa racon mu kesiyor?..."
Karadeniz Ereğli ilçesinin Süleymanlar...
ORHANCAN SUBAŞI
Sosyal Medya kullanımı ve etkileşim stratejisi
Sosyal Medya'yı doğru kullanmak ve Takipçi ...
Nur Şen
62 Yaşında Bir Liderin Omuzlarına Bir Ümmeti Yükledik.
62 Yaşında Bir Liderin Omuzlarına Bir Ümmeti ...
Esra Elönü
Kadınken erkek olmak tek kişilik sınavdır!
Empati de kalbin ve vicdanın zekatıdır o zekatı ve...
Meryem Aybike
O benim de Enver Abimdi!
Türk Basın Tarihinin önemli ve değerli s...
Fatih Karakaya
13 yaşında intihar da eder, hırsız da olur!
Fransa'da toplumsal sorunlar inanılmaz boyutlara u...
Anket

Enerji Sa Baskent Den Şikayetçimisiniz..Hemen Oyunuzu Kullanın Toplam Oy Kullanan Kişi 548


Toplam Kişi

Hava Durumu ( Zonguldak )
Bugün
21°°C - 27°°C
Pazar
21°°C - 28°°C
Pazartesi
20°°C - 27°°C
Salı
21°°C - 27°°C
Namaz Vakitleri ( Zonguldak )

İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
04:2906:0313:0016:4619:4821:16

24 Ağustos 2019 Cumartesi
Röportajlar
Başkan Erdoğan: Çok gayret ettik.
ediyor ve inanıyorum ki İstanbul seçmeni İstanbul'un geleceği için en doğru kararı verecektir." ifadelerini kullandı.. “İSTANBULLU EN DOĞRU...
»
»
»
Tarihte Bugün
1514 - Çaldıran zaferi
1516 - Mercidâbık zaferi
1923 - Lozan Barış antlaşmasının TBMM tarafından tastiki
1516 - I. Selim'in Mercidabık'ta Memlükleri Yenmesi
1851 - Osmanlı Hükümeti'nin Palmer ve Goloschimid Şirketleriyle Bir Sözleşme İmzalayıp Borç Para Alması
Kim Kimdir
Günün Sözü
Alim, ilim ve amelin yeri cennettedir. Alim, ilmi ile amel etmezse, ilim ve amel cennette, alim ise cehennemde olur.
(Hz. Muhammed)
Süper Lig
TakımlarOGBMAvPuan
BEŞİKTAŞ A.Ş.2922343469
FENERBAHÇE A.Ş.2919732664
T.Konyaspor311786059
İSTANBUL BAŞAKŞEHİ32151251957
TORKU KONYASPOR291685756
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR2913971548
OSMANLISPOR FUTBOL3013891747
Akhisar Belediyesp3111128045
Atiker Konyaspor349178044
AKHİSAR BELEDİYE G2911108343
KASIMPAŞA A.Ş.2912710243
Teleset Mob. Akhis3411914042
GALATASARAY A.Ş.29101181141
BURSASPOR3471611037
TRABZONSPOR A.Ş.2911414-737
ANTALYASPOR A.Ş.309912-636
Bb Erzurumspor3481115035
Osmanlıspor FK348917033
Arşiv Arama
Facebook
KDZ.EREĞLİ DURAK VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

     

1   SAHİL TAKSİ 0372 316 19 89 - 316 15 25
2   SÜMER TAKSİ 0372 312 20 01 - 323 83 00
3   PAZAR TAKSİ 0372 316 10 50 - 316 18 29
4   MURAT TAKSİ 0372 316 18 06 - 322 14 15
5   KENT TAKSİ 0372 316 34 53 - 316 33 23
6   GARAJ TAKSİ 0372 316 12 20 - 322 31 91
7   ÇINAR TAKSİ 0372 316 14 49
Anasayfa
Site Haritası
Sitenize Ekleyin
RSS Kaynağı
Hakkımızda
Sponsorlar
Sayfalar
Haber Merkezi
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
(65 Online) 0,11ms