Bugün - 22 Ağustos 2019 Perşembe
Zonguldak 24°°C
Anasayfa
Hakkımızda
Künyemiz
Sponsorlar
Sayfalar
Haber Merkezi
Yeni Üye
Gündem Ekonomi Sağlık Yaşam Kültür Spor Siyaset Eğitim Teknoloji Dünya Asayiş Diğer »
Haber Detayları

‘POSBIYIK 1 NİSAN’DA KALDIĞIN YERDEN DEVAM EDECEKTİR’

Cumhuriyet Halk Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, seçim çalışmalarına bugün erken saatlerde başladı. İlk ziyaretini beraberinde CHP İlçe Başkanı Sevdekar Aras, Belediye Meclis Üyesi Adaylarıyla birlikte Ereğli Muhtarlar Derneği’ne yapan CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, ziyaret sonrasında Murat Taksi Durağına da uğrayarak çay sohbetine katılarak sorunlarını dinledi.

Gündem Haberi - 01 Mart 2019 Cuma - 20:23
Cumhuriyet Halk Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, seçim çalışmalarına bugün erken saatlerde başladı.

İlk ziyaretini beraberinde CHP İlçe Başkanı Sevdekar Aras, Belediye Meclis Üyesi Adaylarıyla birlikte Ereğli Muhtarlar Derneği’ne yapan CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, ziyaret sonrasında Murat Taksi Durağına da uğrayarak çay sohbetine katılarak sorunlarını dinledi.
Resmi küçültmek için üzerini tıklayın...

 KILIÇ: ‘MUHTARLARIN EN ZOR SEÇİMİ’

Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç, yaptığı konuşmada CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, İlçe Başkanı Sevdekar Aras ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Malumunuz bir yerel seçim, bu seçim zor bir seçim. Zor bir seçim diyorum çünkü muhtarların zor seçimi. Siyasi rozeti, siyasi partisi olmayan en zor seçim muhtarlık seçimidir. Tabi bu vesileyle Belediye Başkan Adaylarıma da, muhtarlarıma da, seçime giren adaylarıma başarılar diliyorum. Herkesin Allah yardımcısı olsun. Halil Beyi size tanıtmama gerek yok, herkes tanıyor, Ereğli tanıyor. Kendisi ziyaretleriyle bizi onurlandırdı, şeref verdi. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum, seçim çalışmalarında başarılar temenni ederim. Şimdi birlik ve beraberlik zamanı. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

ARAS: ‘POSBIYIK 1 NİSAN’DA KALDIĞIN YERDEN DEVAM EDECEKTİR’

CHP Ereğli İlçe Başkanı Sevdekar Aras’ta yaptığı konuşmada, yerel seçimlerde partisinin Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’a destek verilmesini isteyerek, “yerel seçimler Ereğli’nin kaybolan 5 yılını tekrar geri kazandırmak, hak ettiği yerlere getirmek için Cumhuriyet Halk Partisi olarak Ereğli Belediyesini ve Ereğli’yi en iyi bilen duayen başkan dediğimiz Halil Başkanımızla yola çıktık. Sizlerin de destekleri ve teveccühleriyle inanıyorum ki önümüzdeki süreci hak ettiği yere getirecek, çalışma ve projeleriyle Belediye Başkanı olarak 1 Nisan tarihi itibariyle hizmetlere kaldığı yerden devam edecektir” şeklinde konuştu.

POSBIYIK: ‘TOPLUM ODAKLI HİZMET ETTİM’

CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık’ta, Muhtarlar Derneği’nde yaptığı konuşmada, Muhtarlık seçimlerinin de zor bir seçim olduğunu belirterek, demokrasinin gereği bunun da böyle olması gerektiğini söyledi. Posbıyık, mevcut ve aday olan muhtarlara da başarılar dileyerek, “Biz Meclis Üyeleri ve Belediye Başkan Adayı olarak hiçbir muhtar adayının veya diğerlerinin tarafında olmayacağız. Muhtarlığı kazanan bizde kazanırsak, ona kucağımızı açıp elimizden geleni yapacağız. Çünkü bunun acısını çektim, yanlış anlaşılmaya kurban gittim. Yanlış anlaşmaya kurban gitmemek için Belediye Meclis Üyesi adaylarıma da söylüyorum aman taraf tutmak falan yok” dedi.

‘Şehirde ki çocuklar eğlenebiliyorsa, köydeki çocuklarında eğlenmesi lazım” anlayışıyla bütün köylere çocuk parkları yaptığını hatırlatan Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, “hemen hemen bütün camilerde betonum vardır, köyde parkem vardır, basketbol sahaları vardır okul bahçelerinde. Birçok köyde futbol sahaları yaptık. Benim anlayışım sadece kente hizmet etmek değil, imkânlarım ölçüsünde köydeki vatandaşlarımıza da hizmet etmek. Halil Posbıyık’ın çalışma anlayışı bu! Yani biz toplum için çalışıyorsak, muhtarların bütçesi yok. En zor meslek muhtarlık mesleği, bütçeleri yok, her taraftan bir şeyler isteyecekler. Bunu en iyi bilenlerden olduğum için ben elimden geldiği kadarıyla muhtarlarla en kısa yoldan istişare kurup onların işlerini görmeye çalıştım. Topluma hizmet ettim. Son 5 yılda bizim kıymetimizin de bu konuda anlaşıldığını sanıyorum. Muhtarlarımızla zaman zaman eğlenceler yapardık. Sadece çalışmak değil, kaynaşırdık. Zaman zaman yurtdışına giderdik kaynaşırdık. Allah nasip ederse tekrar belediye başkanlığına gelirsem, aynı yöntemi daha iyi yöntemlerle yapmak için çalışmalarda bulunuyorum, daha iyi noktaya getireceğiz inşallah. ” şeklinde konuştu.

‘EREĞLİ’NİN LİDER VE TECRÜBELİ BAŞKANA İHTİYACI VAR’

Ereğli’yi ekonomik, sosyal ve kültürel açıdan ayağa kaldıracak bazı projelerinden bahseden CHP Belediye Başkan Adayı Posbıyık, Ereğli’nin lider ve tecrübeli belediye başkanına ihtiyacı olduğunu söyledi.

Ereğli’nin bir 5 yıl daha kaybetmeye tahammülü olmadığına dikkat çeken Posbıyık şunları ifade etti:

“Halkın arasından Belediye Meclis üyeleri seçtim. Hiç sivriliği olmayan, rantla uğraşmayan seçme bir belediye meclis üyesi listesi yaptım. Lütfen Ereğli’nin geleceğine oy verin. Beni Meclis

Üyelerimle birlikte getirin çok kısa zamanda, kaynaklar belli Ereğli’yi Türkiye’nin en zengin belediyeler arasına yeniden girsin. Avrupa’da konuşulan Belediye olsun yine.

EREĞLİ’Yİ AYAĞA KALDIRACAK BAZI PROJELER…

Ereğli’de bir hareket sağlayacağız. Ereğli’ye insanları getireceğiz. Haşlamanın oradan Polisevine kadar yeni lokantalar yapacağız. Çevre il ve ilçelerden insanlar gelecek, çay içecek, çorba yiyecek, paralar akacak bu memlekete .

Sokağa çıktığınız zaman insan yok, herkes çekildi köşesine. Bir hareket, bir moral lazım Ereğli’ye. Çok iyi projelerle geliyoruz. Çok kararlıyız, önümüzdeki hafta büyük bir ihtimalle projelerimizi açıklayacağız.

YIL BOYUNCA AŞEVİ HİZMETİ VERİLECEK…

Mesela Ramazan’da tekrar evlere sefertaslarıyla yemek taşıyacağım. Çadırlarda falan vermeyeceğim, reklamını yapmayacağım bu işin. Oraya zaten hali vakti iyi olanlar, caddeden geçerken uğruyorlar, yemek yiyorlar. Ama ben ihtiyaç sahiplerini tespit edip evlerine sıcak yemeği götüreceğim. Ayrıca yıl boyunca aş vermeye devam edeceğim. Toplumda çok gariban insanlar var, dışarıdan gördüğünüz gibi değil insanlar. Çok zor durumda olan, ekmek-yemek bulamayan insanlar var. Buna toplum olarak çalışmamız lazım, yoksa siz tok olarak yatmışsanız ne olacak yatağınıza! Aç insanlar var biliyorum, belli etmiyorlar. Bunları tek tek tespit edip Aşevi kuruyorum. Sadece Ramazan’da değil, yıl boyunca da aşevi hizmet verecek. Sosyal Belediyeciliği en iyi şekilde biz yapacağız.

Projelerimizi yakında göreceksiniz. Çok iddialıyız.

ÜNİVERSİTEYİ YAPACAĞIZ…

Üniversite buraya gelecek. Ereğli’de üniversite olayı bitmedi. Hep bilgi kirliliği var Ereğli’de, hep yalanlar söyleniyor, bilmiyorlar. Üniversite yeri hiçbir yere verilmedi. Orada duruyor. Bütün Sivil Toplum Örgütleriyle beraber, siyasi parti temsilcileriyle birlikte mutlak surette oraya üniversiteyi yapacağız.

ÜNİVERSİTE YURDU DA HAZIR

Öğrenci olmazsa olmazımız. Erdemir Lojmanlarında 88 Evler vardı, benimde mühendis iken oturduğum. Bunu görevdeyken 48 tane daireyi Demir çelikten aldım, alt tarafta o açık otopark yapılan yeri de aldım 29 yıllığına. Buraya üniversite yurdu yapılacak, ön tarafına bir kafeterya yapacağız. Şuanda Belediyenin elinde ama 5 seneden beri bir şey yapan yok!Yurt yapmak için protokol imzaladık. Buraya öğrenci gelmesi demek Ereğli’ye kiralık ev, boş ev kalmayacak demektir, boş dükkan kalmayacak demektir.

KIZ YETİŞTİRME YURDU…

Kız yetiştirme yurdunu elimizden alıyorlar. Rahmetli Doktor Dündar Güçeri zamanında burası mezarlıkmış, belediyeninmiş. Belediye burayı Kız Yetiştirme Yurdu olarak vermiş. Ama ne yapmış eksikliği tapuya şerh koymamış Kız Yetiştirme Yurdu olarak kullanılır diye. Hemen yine araya girdiler, götürdüler, TOKİ’ye verip oraya çok katkı binalar yapacaklar. Belediye Başkanlığımın son dönemlerinde mahkeme başvurduk, 1 trilyonlukta cezaya girebilirdik bu yüzden. Tazminat paralarını biz verdik, her türlü riski aldık, mahkemeyi kazandım. Ama o günden bugüne Belediye ne yaptı bilmiyorum. Kulağıma kötü laflar geliyor, günaha girmek istemiyorum. Gelir gelmez bu işle ilgileneceğim. Şehrin göbeğinde gariban kız çocuklarına yer vermişiz, ama elimizden almaya çalışıyorlar.

TRAFİK SORUNU BIRAKMAYACAĞIZ…

Pazaryeri yeniden yapılıyor, aynı yerine. Trafik sorunu diye bir sorun bırakmayacağız. Haluk Okur mimar arkadaşımız çalışıyor. Trafik sorunu bırakmayacağız Ereğli’de. İlk defa kent meydanı yapılıyor. Kent Meydanı’nda hemen gelir gelmez ilk ihalemiz otopark kısmı olacak. Belediyenin bütçesi delik olduğu için hepsini birden yapamayacağız. Bildiğiniz bu Kent Meydanı olarak adlandırdığımız yerde iki katlı otopark yerin altında, onun Üstün Erçelik Otobüslerinin olduğu yerde belediye binası vardır. Biz ilk etapta Adliye ve Kaymakamlık binalarını yıkmak suretiyle alta iki katlı otopark. İlk etapta otopark kısmını ihale edeceğiz. Üst yapıyı hemen ihale etmeyeceğiz.

BUTİK HASTANE İLK HEDEFİMİZ…

Orada benim en büyük amaçlarımdan birisi belediye binasını da biran evvel yapmak. Çünkü mevcut belediye binası belediye binası değil, hal binası. Çok önemli bir yer değil. Bir an evvel o belediye binasını taşımayı düşünüyoruz. Şu anki Belediye Binasını da Sağlık Bakanlığı’na hibe edip Butik Hastane yapılması konusunda bir düşüncemiz var. Kemer’de Balı’da oturan insanlar öbür tarafa her gün muayene olmaya gidemiyorlar.Belediye Binasını boşaltıp Bakanlığa hibe ettikten sonra BUTİK Hastane olarak kullanılmasını planlıyoruz.

EREĞLİ’YE MERKEZ CAMİ..

Ereğli’ye süratle Kent Meydanı yapılacak. Ereğli’ye bir Merkez Camii lazım, şart. Hacca giderken, umreye gönderirken zorluk çekiyoruz, büyük cenazelerde cenaze definlerinde camilerimiz yetersiz kalıyor. Büyük bir camiye ihtiyacımız var. Ama Caminin yeri Kent Meydanı’nın olduğu yer değil. Askeri lojmanlar var orada biliyorsunuz, halk otobüslerinin üzerindeki. Askeri lojmanlar Kırmacı’ya taşındı. Buradaki Askeri lojmanlar ekonomik ömrünü doldurdu. Ön protokol yapmıştık daha önce. Bunu gerçekleştireceğim ve o Askeri Lojmanların olduğu yere Merkez Camii’ni yapacağız. Allah bana nasip edecek inşallah. Oraya Camimizi yapacağız.”

CHP Ereğli Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, beraberindeki heyet ile birlikte Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç ve muhtarlarla birlikte fotoğraf çektirdikten sonra Murat Taksi Durağına uğrayarak, çay sohbetine katıldı.

 
Anahtar Kelimeler:Cumhuriyet, Halk, Partisi, KdzEreğli, Belediye, Başkan, Adayı, Halil, Posbıyık, ,
Kaynak / Editör

 
Yorumlar
*** Yorum Yaz
Bu habere hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu siz yapın.

Diğer Gündem Haberleri
Dişini Çektirdi Az Daha Gözünü Kaybediyordu..
72 yaşındaki adamdan küçük kız çocuğuna cinsel istismar
Türkiye'nin harekatını destekliyoruz!

Türkiye'nin harekatını destekliyoruz!
Cumhurbaşkanı Erdoğan Stratonikeia Antik Kenti'ni gezdi
İlk açıklama Başkan vekilinden geldi: Ben de ulaşamadım
Bu Haber'e Dikkat Sigara içti işinden oldu
Sınav giriş yerleri belli oldu
En Çok Okunanlar
Gündem
72 yaşındaki adamdan küçük kız çocuğuna cinsel istismar
Olay, Şanlıurfa'nın Birecik ilçesine bağlı ...
Gündem
İlk açıklama Başkan vekilinden geldi: Ben de ulaşamadım
İstanbul sel felaketi yaşarken Herkesin merak etti...
Gündem
METEOROLOJİ UYARDI AMAN DİKKAT.
Batı Karadeniz'deki kuvvetli ve çok kuvvetl...
Gündem
Sınav giriş yerleri belli oldu
2019/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bek&cce...
Gündem
Bu Haber'e Dikkat Sigara içti işinden oldu
Tekstil fabrikasında sigara içince işinden ...
Siyaset
Müjde Emekliye faizsiz destek..
Emekli maaşının bağlanmasını bekleyenlere Sosy...
Yaşam
OYAK’tan bölgesel liderlik hamlesi
Demir çelik sektöründe bölge...
Gündem
Türkiye'nin harekatını destekliyoruz!
Terör örgütünün Süry...
Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Stratonikeia Antik Kenti'ni gezdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, helikopter ile Yatağan Te...
Kültür
KYK yurt başvuruları 2019-2020 başladı!
YK YURT BAŞVURUSU 2019-2020  Cumhurbaşkanlığ...
Yaşam
İmamoğlu'na sitem: Nerdesin başkanım..
istanbul'u etkisi altına alan yağışlar, bir&cced...
Gündem
Dişini Çektirdi Az Daha Gözünü Kaybediyordu..
Hatay Belen'deki bir diş sağlığı merkezinde dişini...
Gündem
METEOROLOJİK UYARI
Bartın, Bolu, Düzce, Karabük ve Zongulda...
Siyaset
Başkomutan Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan taziye mesajı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Haluk Dursun'un vefatıyla i...
Siyaset
Yargıtay'dan Adli Yıl Açıklaması
Yargıtay Başkanlığı "Adli yıl açılış daveti...
Asayiş
HDP'li belediyelere ilk açıklama geldi!
Diyarbakır, Mardin ve Van Büyükşehir Bel...
Eğitim
Memur Emeklisine Yeni Zam Teklifi Geldi..
Hükümetin yeni zam teklifini sunmak i&cc...
Siyaset
3 ilde 129 tim harekete geçti: PKK'ya “Kıran Operasyonu“
Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya g&oum...
En Çok Yorumlananlar
Gündem
METEOROLOJİ UYARDI AMAN DİKKAT.
Batı Karadeniz'deki kuvvetli ve çok kuvvetl...
Gündem
İlk açıklama Başkan vekilinden geldi: Ben de ulaşamadım
İstanbul sel felaketi yaşarken Herkesin merak etti...
Gündem
Sınav giriş yerleri belli oldu
2019/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bek&cce...
Gündem
Bu Haber'e Dikkat Sigara içti işinden oldu
Tekstil fabrikasında sigara içince işinden ...
Siyaset
Müjde Emekliye faizsiz destek..
Emekli maaşının bağlanmasını bekleyenlere Sosy...
Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan Stratonikeia Antik Kenti'ni gezdi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, helikopter ile Yatağan Te...
Siyaset
Başkomutan Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan taziye mesajı!
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Haluk Dursun'un vefatıyla i...
Asayiş
HDP'li belediyelere ilk açıklama geldi!
Diyarbakır, Mardin ve Van Büyükşehir Bel...
Kültür
KYK yurt başvuruları 2019-2020 başladı!
YK YURT BAŞVURUSU 2019-2020  Cumhurbaşkanlığ...
Eğitim
Memur Emeklisine Yeni Zam Teklifi Geldi..
Hükümetin yeni zam teklifini sunmak i&cc...
Yaşam
İmamoğlu'na sitem: Nerdesin başkanım..
istanbul'u etkisi altına alan yağışlar, bir&cced...
Siyaset
3 ilde 129 tim harekete geçti: PKK'ya “Kıran Operasyonu“
Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamaya g&oum...
Siyaset
Yargıtay'dan Adli Yıl Açıklaması
Yargıtay Başkanlığı "Adli yıl açılış daveti...
Yaşam
OYAK’tan bölgesel liderlik hamlesi
Demir çelik sektöründe bölge...
Siyaset
3.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'ndan (...
Gündem
Türkiye'nin harekatını destekliyoruz!
Terör örgütünün Süry...
Gündem
72 yaşındaki adamdan küçük kız çocuğuna cinsel istismar
Olay, Şanlıurfa'nın Birecik ilçesine bağlı ...
Gündem
Dişini Çektirdi Az Daha Gözünü Kaybediyordu..
Hatay Belen'deki bir diş sağlığı merkezinde dişini...
Diğer Başlıklar

METEOROLOJİK UYARI
Dişini Çektirdi Az Daha Gözünü Kaybediyordu..
72 yaşındaki adamdan küçük kız çocuğuna cinsel istismar
Türkiye'nin harekatını destekliyoruz!
3.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi
OYAK’tan bölgesel liderlik hamlesi
Yargıtay'dan Adli Yıl Açıklaması
3 ilde 129 tim harekete geçti: PKK'ya “Kıran Operasyonu“
İmamoğlu'na sitem: Nerdesin başkanım..
Memur Emeklisine Yeni Zam Teklifi Geldi..
Türkiye'nin Sesi 67 ®
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
KIVANÇ AY
"Enerjisa vatandaşa racon mu kesiyor?..."
Karadeniz Ereğli ilçesinin Süleymanlar...
ORHANCAN SUBAŞI
Sosyal Medya kullanımı ve etkileşim stratejisi
Sosyal Medya'yı doğru kullanmak ve Takipçi ...
Nur Şen
62 Yaşında Bir Liderin Omuzlarına Bir Ümmeti Yükledik.
62 Yaşında Bir Liderin Omuzlarına Bir Ümmeti ...
Esra Elönü
Kadınken erkek olmak tek kişilik sınavdır!
Empati de kalbin ve vicdanın zekatıdır o zekatı ve...
Meryem Aybike
O benim de Enver Abimdi!
Türk Basın Tarihinin önemli ve değerli s...
Fatih Karakaya
13 yaşında intihar da eder, hırsız da olur!
Fransa'da toplumsal sorunlar inanılmaz boyutlara u...
Anket

Enerji Sa Baskent Den Şikayetçimisiniz..Hemen Oyunuzu Kullanın Toplam Oy Kullanan Kişi 548


Toplam Kişi

Hava Durumu ( Zonguldak )
Bugün
20°°C - 24°°C
Cuma
21°°C - 26°°C
Cumartesi
22°°C - 26°°C
Pazar
21°°C - 27°°C
Namaz Vakitleri ( Zonguldak )

İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
04:2606:0113:0116:4719:5121:19

22 Ağustos 2019 Perşembe
Röportajlar
Başkan Erdoğan: Çok gayret ettik.
ediyor ve inanıyorum ki İstanbul seçmeni İstanbul'un geleceği için en doğru kararı verecektir." ifadelerini kullandı.. “İSTANBULLU EN DOĞRU...
»
»
»
Tarihte Bugün
1534 - Barbaros Hayreddin Paşa?nın Tunus?un fethi.
1921 - Sakarya meydan savaşının başlaması
Kim Kimdir
Günün Sözü
Gazabını yutucu, sır saklayıcı, ayıp örtücü ol?
(Hacı Bektaşı Veli)
Süper Lig
TakımlarOGBMAvPuan
BEŞİKTAŞ A.Ş.2922343469
FENERBAHÇE A.Ş.2919732664
T.Konyaspor311786059
İSTANBUL BAŞAKŞEHİ32151251957
TORKU KONYASPOR291685756
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR2913971548
OSMANLISPOR FUTBOL3013891747
Akhisar Belediyesp3111128045
Atiker Konyaspor349178044
AKHİSAR BELEDİYE G2911108343
KASIMPAŞA A.Ş.2912710243
Teleset Mob. Akhis3411914042
GALATASARAY A.Ş.29101181141
BURSASPOR3471611037
TRABZONSPOR A.Ş.2911414-737
ANTALYASPOR A.Ş.309912-636
Bb Erzurumspor3481115035
Osmanlıspor FK348917033
Arşiv Arama
Facebook
KDZ.EREĞLİ DURAK VE İLETİŞİM BİLGİLERİ

     

1   SAHİL TAKSİ 0372 316 19 89 - 316 15 25
2   SÜMER TAKSİ 0372 312 20 01 - 323 83 00
3   PAZAR TAKSİ 0372 316 10 50 - 316 18 29
4   MURAT TAKSİ 0372 316 18 06 - 322 14 15
5   KENT TAKSİ 0372 316 34 53 - 316 33 23
6   GARAJ TAKSİ 0372 316 12 20 - 322 31 91
7   ÇINAR TAKSİ 0372 316 14 49
Anasayfa
Site Haritası
Sitenize Ekleyin
RSS Kaynağı
Hakkımızda
Sponsorlar
Sayfalar
Haber Merkezi
Künyemiz
Facebook
Twitter
Bize Ulaşın
Copyright ©2013 - Tüm hakları saklı tutulmaktadır.
Bu sitede yayınlanan tüm resim, materyal ve içeriğin telif hakları tarafımızca saklı olup izinsiz alınıp kullanılamaz.
(59 Online) 0,08ms